Sieć wyszukiwania

Reklama w sieci wyszukiwania

Wyszukiwarka Google oraz serwisy partnerskie tworzą sieć wyszukiwania Google (GSN – Google Search Network), w ramach której można reklamować strony www, produkty oraz usługi. Reklama w wyszukiwarce Google może mieć charakter reklam tekstowych, produktowych oraz reklam graficznych i video. Oferujemy profesjonalne kampanie reklamowe w sieci wyszukiwania Google.

Sieć wyszukiwania

To przede wszystkim skuteczne reklamy w wyszukiwarce Google.

Ilekroć użytkownicy wpisują w wyszukiwarkę Google określone frazy, związane na przykład z określonym produktem, daną usługą lub firmą z określonej branży, to praktycznie zawsze w pierwszej kolejności zobaczą oni na ekranie swojego komputera, smartphona lub tabletu właśnie reklamy w wyszukiwarce Google. Mogą być to standardowe lub dynamiczne reklamy tekstowe, reklamy produktowe ze zdjęciem i ceną produktu lub reklamy graficzne bądź reklamy video.

Ich wspólnym mianownikiem są słowa kluczowe, które powodują wyświetlenie reklamy. Zareklamujemy Twoją stronę oraz firmę w sieci wyszukiwania Google oraz dobierzemy odpowiednie dla Twojej strony skuteczne słowa kluczowe. Stworzymy dla Ciebie dopasowaną kampanię w wyszukiwarce Google oraz dobierzemy odpowiednie formaty reklam.

Dla kogo idealna jest reklama w wyszukiwarce Google?

Jeśli chcesz docierasz do użytkowników, którzy wyszukują w Google konkretnych słów kluczowych, poszukują określonych produktów lub usług, szukają konkretnej firmy lub firm z danej branży lub okolicy, to reklama w wyszukiwarce Google jest idealnym wyborem.

Użytkownicy Internetu wpisując w wyszukiwarkę określone słowa kluczowe mogą zobaczyć właśnie reklamę Twojego produktu, Twojej usługi lub Twojej firmy. Wybór słów kluczowych jest bardzo ważny, bo wpływa on nie tylko na koszt reklamy w Google ale i na jej skuteczność.

Co wybrać: reklamy tekstowe, produktowe czy graficzne?

Reklama w wyszukiwarce Google może mieć różne formy. Najbardziej popularne są reklamy tekstowe, widoczne w wynikach wyszukiwania nad oraz pod listą organicznych wyników.

Gdy wpisujesz w wyszukiwarkę jakąś frazę to z dużym prawdopodobieństwem w pierwszej kolejności zobaczysz właśnie reklamy tekstowe w pierwszej kolejności. To jak są skonstruowane, jakich używają słów kluczowych w nagłówkach, treści oraz jakie przekazują informacje wpływa na skuteczność reklam tekstowych i Twojej strony.

Projesjonalna kampania w sieci wyszukiwania Google

grade

Skuteczne słowa kluczowe

Przeanalizujemy listę fraz i wybierzemy skuteczne słowa kluczowe, co sprawi, że reklamy w wyszukiwarce Google będą tańsze.

grade

Odpowiednie typy reklam

Wybierzemy odpowiednie dla Twojej strony typu reklam i stworzymy przyciągające uwagę reklamy tekstowe oraz graficzne.

grade

Stała optymalizacja

Reklamy w wyszukiwarce Google na bieżąco dostosowujemy, tak by były one maksymalnie skuteczne i zgodne z Twoją stroną www.

grade

Monitoring konkurencji

Monitorujemy również reklamy Twojej konkurencji, żeby tworzyć lepsze reklamy i sprawić żebyś zawsze był o krok przed innymi.

grade

Dopasowanie budżetu

W zależności od celów i założeń kampanii określamy budżet, który na bieżąco dopasowyjemy w zależności od wyników kampanii.

grade

Raportowanie na bieżąco

Na bieżąco raportujemy wszystkie działania, a co miesiąc dostaniesz od nas dokładny raport skuteczności kampanii reklamowej.

Zapytaj o reklamę w wyszukiwarce Google