Sieć reklamowa

  1. Home
  2. chevron_right
  3. Kampanie Google Ads
  4. chevron_right
  5. Sieć reklamowa

Sieć reklamowa Google - reklamy displayowe

Sieć reklamowa Google to ponad 2 miliony witryn, filmów oraz aplikacji w których możesz zareklamować swoją stronę www, produkt, usługę lub firmę. Jej największą zaletą to reklamy graficzne AdWords (obecnie Google Ads), które mogą mieć formę zdjęć, interaktywnych banerów czy filmów reklamowych.

Sieć reklamowa

To reklamy graficzne oraz tekstowe na tematycznych stronach i portalach.

Sieć Google to nie tylko wyszukiwarka, ale i również serwisy partnerskie (jak YouTube czy Google Maps) oraz wielka liczba portali (jak Onet czy Gazeta.pl), blogów, for, stron tematycznych oraz aplikacji nazywanych jako sieć reklamowa Google. Oznacza, że za pomocą reklam możesz dotrzeć do potencjalnych klientów praktycznie wszędzie. Sieć reklamowa oprócz szerokiego zasięgu, szacowanemu na 90% użytkowników internetu na całym świcie, daje możliwość emisji reklam displayowych nazywanych potocznie reklamami graficznymi.

Reklamy graficzne w sieci reklamowej Google pozwolą dotrzeć nie tylko do użytkowników zainteresowanych Twoją usługą lub produktem, ale i również znaleźć nowych potencjalnych klientów i odbiorców na podstawie ich zainteresowań, płci, wieku czy tematyki przeglądanych przez nich stron www. Stworzymy dla Ciebie reklamy graficzne AdWords, w formie banerów czy interaktywnych reklam displayowych, które przykują uwagę i zaangażują użytkownika.

Projesjonalna kampania w sieci reklamowej Google

grade

Angażujące reklamy graficzne

Stworzymy dla Ciebie atrakcyjne graficznie i angażujące reklamy displayowe, które przykują uwagę odbiorców i skierują ich na Twoją stronę www.

grade

Zróżnicowane formaty reklam

Dzięki reklamom displayowym oddziałujemy na użytkownika kompleksowo, za pomocą tekstu, interaktywnych grafik czy filmów wideo.

grade

Zbuduj rozpoznawalność

Kampanie w sieci reklamowej są idealne do zbudowania rozpoznawalności marki, produktu czy firmy dopiero wchodzącej na rynek.

grade

Większe grono odbiorców

Powiększamy grono odbiorców Twoich reklam, które wyświetlimy w znanych portalach oraz niszowych serwisach tematycznych.

grade

Twój idealny użytkownik

W sieci reklamowej wyświetlamy reklamy w oparciu o zainteresowania, wiek, płeć czy tematykę przeglądanych przez odbiorców stron www.

grade

Większy ruch na stronie

Kampanie w sieci reklamowej pozwalają na ściągnięcie na stronę znacznie większego ruchu niż kampanie prowadzone w wyszukiwarce.

Zapytaj o kampanię w sieci reklamowej Google

Menu