Reklamy lokalne

  1. Home
  2. chevron_right
  3. Kampanie Google Ads
  4. chevron_right
  5. Reklamy lokalne

Reklama firmy lokalnej w Google

Reklamy lokalne w Google to idealny sposób reklamy dla firm lokalnych, którym zależy na widoczności w wyszukiwarce w określonym lub miejscowości. Reklama firmy lokalnej w Google za pomocą AdWords pozwala na skuteczne pozyskanie lokalnego klienta.

Reklamy lokalne w Google

To idealna reklama dla firm, działających tylko na określonym obszarze.

Firmy działające lokalnie stają często przed problemem ograniczonego rynku odbiorców. Z tego względu specyfika firmy lokalnej wymaga innego podejścia do reklamy w ramach Google AdWords.

Reklama firmy lokalnej w Google Ads to nie tylko odpowiednie skonfigurowanie kampanii, nakierowanie jej na określony region lub daną miejscowość, ale i również dobranie odpowiednich słów kluczowych. W kampaniach nakierowanych na cały kraj możemy pozwolić sobie na wybranie fraz ogólnych. Dla kampanii lokalnych wybór fraz musi być bardziej przemyślany.

Kampanie AdWords dla firmy lokalnej mogą mieć różne formy. Reklamy lokalne w wyszukiwarce Google to jedna z nich. Powinny być one odpowiednio skonfigurowane np. zawierać rozszerzenie lokalizacji, czy rozszerzenie połączeń umożliwiające zadzwonienie do firmy bezpośrednio z wyszukiwarki mobilnej Google.

Skonfigurujemy dla Twojej lokalnej firmy kampanię w Google i pomożemy pozyskać Ci wartościowych klientów z Twojej okolicy.

Projesjonalna reklama firmy lokalnej

grade

Skuteczna reklama firmy lokalnej

Kampanie Google Ads przy odpowiedniej konfiguracji to idealne narzędzie do promowania w Google firmy lokalnej lub regionalnej.

grade

Docieranie do klientów
w okolicy

Za pomocą Google Ads można dotrzeć do użytkowników z danego regionu miasta lub znajdujących się aktualnie w okolicy Twojej firmy.

grade

Zadbaj o lokalizację firmy
w Google

Lokalne kampanie w Google warto wyposażyć w rozszerzenie lokalizacji, co powoli pokazanie lokalizacji Twojej firmy w Mapach Google.

grade

Połączenia bezpośrednio
z Google

Rozszerzenie połączeń umożliwi użytkownikowi szukającemu takiej lokalnej firma jak Twoja zadzwonienie bezpośrednio z Google.

grade

Lokalne reklamy produktowe
w wyszukiwarce

Jeśli sprzedajesz produkty lokalnie, to dzięki reklamom lokalnego asortymentu produktów możesz skorzystać z reklam produktowych w Google.

grade

Większa kontrola wydatków na reklamę

Reklama firmy lokalnej w Google pozwala na mniejsze wydatki reklamowe i kierowaniu reklam do odbiorców z Twojej okolicy zamiast na cały kraj.

Zapytaj o reklamę firmy lokalnej w Google

Menu