Kampanie produktowe

Reklamy produktów w Google

Kampanie produktowe to reklamy produktów w wyszukiwarce Google i serwisach partnerskich, w Zakupach Google, w sieci reklamowej. Zaletą reklam produktowych jest prezentacja zdjęcia oraz ceny produktu już na poziomie wyszukiwarki Google, przez co są one bardzo skuteczne.

Kampanie produktowe

To reklamy produktów w Google, zawierajace cenę, zdjęcie oraz nazwę produktu.

Reklamy produktów wyszukiwarce Google wyróżniają się wśród zwykłych reklam tekstowych oraz wyników organicznych. Prezencja nazwy produktu wraz ze zdjęciem oraz ceną produktu powoduje, że użytkownik szukający danego produktu od razu otrzymuje interesujące go informacje i jest bardziej skłonny do kliknięcia w reklamę. Reklamy produktowe mogą wyświetlać się zarówno dla ogólnych słów kluczowych związanych z danym produktem jak i dla bardziej szczegółowych, np. dla konkretnych modeli, odmian czy wersji danego produktu.

Uruchomienie kampanii produktowej możliwe jest po utworzeniu tzw. feeda produktowego, czyli specjalnego pliku, zawierającego niezbędne informacje o produktach, które chcemy reklamować w Google (nazwa i opis produktu, kategoria i cena produktu, koszty dostawy itp.). Konieczne jest również posiadanie konta sprzedawcy w Google Merachant. Utworzymy dla Ciebie takie konto, skonstruujemy fachowy feed produktowy i uruchomimy skuteczną kampanię produktową w Google.

Projesjonalna kampania produktowa w Google

grade

Bardzo duża skuteczność sprzedażowa

Reklamy produktowe są idealne dla sklepów internetowych i odznaczają się większą skutecznością o reklam tekstowych w Google.

grade

Atrakcyjna forma reklamy online

Dzięki zamieszczeniu zdjęcia produktu reklamy produktów w wyszukiwarce Google przykuwają uwagę i się wyróżniają.

grade

Wiele reklam Twoich produktów

W kampaniach produktowych użytkownik może zobaczyć wiele reklam Twoich produktów obok siebie w jednym bloku reklamy.

grade

Dokładna informacja o produkcie

Prezentacja nazwy produktu wraz ze zdjęciem oraz ceną produktu daje użytkownikowi dokładną informację o Twojej ofercie.

grade

Sprzedajesz tylko to co chcesz

W kampaniach produktowym możemy reklamować zarówno cały asortyment produktów lub wybrane produkty lub kategorie produktów.

grade

Większa ekspozycja Twojej oferty

Kampanie produktowe prowadzone wraz z tradycyjnymi reklamami tekstowymi powodują większą ekspozycję Twojej oferty w wyszukiwarce.

Zapytaj o reklamę produktów w Google