Tłumaczenia stron WWW

Chcesz żeby Twoja strona internetowa była profesjonalnie przetłumaczona na język niemiecki lub z j. niemieckiego na polski, a przy tym była odpowiednio przygotowana pod kątem polskich lub niemieckich wyszukiwarek? Sprawdź naszą ofertę tłumaczenia – lokalizacji stron internetowych.

Profesjonalne tłumaczenie stron WWW i aplikacji

Usługa tłumaczenia stron internetowych (czyi lokalizacja stron WWW) z oferty Ger-Media polega na fachowym przetłumaczeniu strony na język niemiecki. Jeśli działasz na niemieckojęzycznym rynku, posiadasz stronę internetową bez niemieckiej wersji językowej lub chcesz zaistnieć dopiero na tym tynku, to taka usługa skierowana jest właśnie do Ciebie.

Co daje lokalizacja stron internetowych?

W pełni zlokalizowana strona internetowa jest nie tylko przygotowana dla obcojęzycznych odbiorców, ale i również przystosowana np. do niemieckich wyszukiwarek. Dzięki wykonanej przez Ger-Media lokalizacji strony internetowej na język niemiecki potencjalni niemieckojęzyczni klienci trafią do na Twoją stronę WWW z wyszukiwarki (np. poprzez Google.de) oraz poznają Twoją ofertę.

Firma Ger-Media oferuje tłumaczenie stron internetowych na język niemiecki , które obejmuje między innymi:
  • Tłumaczenie bezpośrednio na plikach strony: lokalizacja strony internetowej może być wykonana na plikach tekstowych, HTML, PHP, XML, XLS, Excel, Word etc.
  • Tłumaczenie z poziomu panelu CMS serwisu: w przypadku, gdy strona zawiera panel zarządzania CMS, który umożliwia dodanie tłumaczenia strony WWW.
  • Tłumaczenie graficznych elementów strony: lokalizacja strony internetowej może również obejmować tłumaczenie takich elementów graficznych serwisu jak przyciski, meta tagi, bannery, napisy na zdjęciach i grafikach.
  • Copywriting w języku niemieckim: w szczególności, gdy tekst danej strony internetowej trzeba rozbudować lub napisać od podstaw.