Jesteś tutaj: Ger-Media » Tłumaczenia

Dla firm i osób prywatnych

Szukasz profesjonalnych tłumaczeń swojej prywatnej lub firmowej korespondencji. Chcesz zlecić tłumaczenie z niemieckiego na polski artykułu prasowego lub tekstu marketingowego. Interesuje Cię darmowa wycena, korzystne warunki cenowe oraz szybki termin tłumaczenia?
Sprawdź naszą » ofertę tłumaczeń pisemnych

Przekłady specjalistyczne

Masz tekst specjalistyczny – techniczny i szukasz kogoś, kto profesjonalnie wykona tłumaczenie z języka polskiego na niemiecki lub w odwrotnym kierunku. Chciałbyś aby tłumaczenie było wykonane profesjonalnie oraz za przystępną cenę, a do tego w nieodległym terminie?
Więcej o » tłumaczeniach specjalistycznych

Strona WWW po niemiecku

Masz stronę internetową i chcesz aby posiadała ona profesjonalnie przetłumaczoną niemiecką wersję językową. Chciałbyś aby Twoja strona WWW była dostosowana nie tylko do niemieckojęzycznych odbiorców, ale i również była widoczna w niemieckich bądź austriackich?
Więcej o ofercie » tłumaczeń stron internetowych

Pytania oraz odpowiedzi

Czesz dowiedzieć się jak przebiega proces tłumaczenia w firmie Ger-Media, w jaki sposób następuje wycena, jakie są warunki płatności za tłumaczenie oraz jaki jest orientacyjny czas realizacji tłumaczenia? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania  znajdziesz na poniżej.
Czytaj nasz » FAQ na temat tłumaczeń