Tworzenie stron WWW

Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową, skrojoną dokładnie pod Twoje potrzeby z indywidualną szatą graficzną, w oparciu o najnowsze technologie i przygotowaną pod kątem najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

Strony statyczne – wizytówki internetowe

Zajmujemy się tworzeniem stron WWW wizytówek oraz niewielkich serwisów firmowych. Jeśli chcesz mieć prosty serwis składający się z kilku podstron, wyposażony w podstawowe funkcjonalności typu formularz kontaktowy czy mapka dojazdu, to statyczna strona będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Serwisy dynamiczne – oparte o system CMS

Projektujemy również strony WWW z dynamiczną treścią, czyli oparte o system zarządzania CMS. Taki serwis jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz mieć możliwość dodawania nowych podstron oraz edycji już istniejących. Serwis oparty o CMS może posiadać również moduł bloga lub dział aktualności.

Przy tworzeniu stron WWW opartych o system CMS korzystamy z profesjonalnych i sprawdzonych rozwiązań – jak WordPress czy GetSimple.

Kompleksowa oferta

Zlecając nam zaprojektowanie strony internetowej otrzymasz profesjonalną i w pełni funkcjonalną stronę www, na życzenie wyposażoną w niemiecką wersję językową, opartą na systemie zarządzania treścią CMS – i co najważniejsze – zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwarek, tak aby jej późniejsza ewentualna promocja była łatwiejsza i tańsza.