Pakiety stron WWW

Chcemy aby stworzona przez nas strona internetowa była w 100% dopasowana do Twoich potrzeb, dlatego przygotowaliśmy kilka modelowych rozwiązań. Każdy z przedstawionych poniżej pakietów otrzyma indywidualną i tematyczną szatę graficzną.

Pakiet Start

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz niewielkiej witryny, własnej strony WWW – wizytówki internetowej, która wyposażona będzie w intuicyjny formularz kontaktowy oraz interaktywna mapkę dojazdu. Cena Pakietu od 499 zł netto.

Pakiet Firma

W ramach tego pakietu otrzymasz stronę WWW posiadającą 5 do 6 podstron, z możliwością edycji poprzez prosty panel zarządzania CMS, a także takie funkcjonalności jak formularz kontaktowy, mapka dojazdu czy niewielka galeria zdjęć. Cena pakietu od 699 zł netto.

Pakiet Premium

Jest to idealne rozwiązanie, gdy chcesz mieć pełną kontrolę nad swoim serwisem, w którym oprócz wyżej wymienionych funkcjonalności otrzymasz możliwość pełnej edycji i dodawania podstron, zarządzania galerią zdjęć czy prowadzenia działu newsów-aktualności. Cena Pakietu od 999 zł netto.

» Zobacz porównanie pakietów «

Rodzaj pakietu Start Firma Premium
Ilość podstron: do 3 do 5 dowolna
Formularz kontaktowy:
Mapka dojazdu:
Galeria zdjęć: -
System CMS: -
Statystyki strony: -
Moduł bloga/newsów: - -
Animowany baner: - -
Domena w cenie: - -
Hosting w cenie: - -
Cena netto: od 499 zł od 699 zł od 999 zł