Copywriting po niemiecku

Jeśli nie posiadasz tekstów na swoją stronę WWW lub chcesz aby zostały one profesjonalnie zredagowane, to zapoznaj się z naszą ofertą copywritingu, czyli pisania tekstów w języku niemieckim.

Strona WWW powinna mieć ciekawe i oryginalne teksty. Ważnym jest, aby nie były one skopiowane z innych serwisów, gdyż jest to niezgodne z prawem oraz może niekorzystnie wpłynąć na pozycję strony w wyszukiwarce – np. za tzw. „duplicate content” – czyli powieloną treść.

Dla kogo teksty w języku niemieckim?

Firma Ger-Media zajmuje się copywritingiem w języku niemieckim, czyli przygotowaniem na potrzeby serwisów internetowych treści w języku niemieckim. Teksty przygotowujemy z powierzonych materiałów lub w niektórych przypadkach z materiałów dostępnych w Internecie. Wszystkie przygotowane przez nas materiały są w 100% oryginalne oraz unikalne i mogą być wykorzystane na potrzeby stron internetowych.

Katalogi, blogi oraz Google AdWords – po niemiecku

Potrzebujesz tekstów do niemieckich katalogów, blogów, na potrzeby banerów flash, przycisków na stronie lub dla niemieckiej reklamy w Google AdWords? Skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Ger-Media w zakresie copywritingu po niemiecku.

SEO-Copywriting w języku niemieckim oferowany przez Ger-Media sprawi, że:

  • Twoja strona będzie miała unikalne i atrakcyjne teksty,
  • Niemieckojęzyczni użytkownicy zainteresują się Twoją ofertą,
  • Twoja strona internetowa będzie wyżej w wyszukiwarkach.