Kampanie AdWords

Jeśli chcesz szybko i sprawnie przeprowadzić kampanię reklamową w wyszukiwarce Google? Jeśli tak, to linki sponsorowane są idealnym narzędziem w tym przypadku. Stworzymy i przeprowadzimy dla Twojej strony internetowej kampanie AdWords.

Linki sponsorowane w wyszukiwarce Google to nic innego jak płatne boksy reklamowewyświetlane na stronie wyników wyszukiwania. Wyszukiwarka Google wyświetla boksy reklamowe bezpośrednio pod paskiem wyszukiwania lub w bocznej kolumnie. Odpowiednio przygotowana kampania linków sponsorowanych AdWords zapewnia wysokie pozycje reklamy oraz generuje tym samym ruch na stronie.

Linki sponsorowane AdWords dla frazy "Kursy i szkolenia Poznań"

Przykładowe linki sponsorowane AdWords

Kampanie AdWords w Google.de/.at

Nasza oferta obejmuje ponadto tworzenie i prowadzenie kampanii AdWords w Niemczech oraz w Austrii – pod katem niemieckich i austriackich odbiorców. Kompetencje w zakresie SEO/SEM łączymy z kwalifikacjami w obszarze tłumaczenia i copywritingu w języku niemieckim.

Dzięki temu możemy zoptymalizować Twoje bieżące kampanie AdWords, zredagować w języku niemieckim boksy reklamowe, dostosować Twoją stronę internetową – zarówno pod niemieckojęzycznych odbiorców, jaki i pod kątem tamtejszych wyszukiwarek.

Dla kogo przeznaczone są kampanie AdWords?

Praktyka pokazuje, że linki sponsorowane są idealnym narzędziem reklamy zarówno dla sklepów internetowych, jak i usługodawców. Kampania AdWords dla jest dla Twojej strony internetowej idealna, jeśli chcesz:

  • sprawdzić jej potencjału marketingowy,
  • przeprowadzić szybką kampanię reklamowej w Internecie,
  • szybko zwiększyć ilość odwiedzin Twojej strony,
  • skierować reklamy internetową do konkretnego grona odbiorców (np. wybrany kraj, region czy miasto),
  • chcesz tylko okresowo promować swoją stronę WWW.