Jesteś tutaj: Ger-Media » O firmie

O firmie

Firma Ger-Media świadczy usługi w zakresie pisemnych tłumaczeń języka niemieckiego oraz oferuje kompleksową ofertę w zakresie stron internetowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.

Nasze specjalności

Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu CAT, które wspomaga proces przekładu, gwarantujemy profesjonalne tłumaczenia, spójność tekstu na całym etapie tłumaczenia, co jest szczególnie ważne w przypadku tekstów specjalistycznych.

Kompetencje językowe łączymy z wiedzą w zakresie promocji stron internetowych. Dzięki temu sprawimy, by Twoja strona internetowa będzie częściej odwiedzana przez użytkowników z Polski, Niemiec, czy Austrii.

Wiedza i doświadczenie w zakresie marketingu internetowego pozwala nam z kolei projektować skuteczne strony internetowe. Takie strony są funkcjonalne dla użytkowników, jak i przystosowane do promocji w Internecie.

Współpraca z Ger-Media

Do naszych Klientów należą zarówno firmy, jak i osoby prywatne – wszystkie te podmioty, które cenią sobie konkurencyjne ceny, elastyczne warunki współpracy oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie języka niemieckiego. W zakresie naszych specjalności zapraszamy do współpracy zarówno tłumaczy innych języków, biura tłumaczeń jak i agencje interaktywne.